  • Mfr # RR69-10-3-12-3W
  • Zoro # G8367749
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
RR69-10-3-12-3W
Country of Origin
United States
Description
All aluminum construction. 3 columns - accomodates (10) 12" wide mail trays per column. 250 lb capacity per column. Removable 3.5" supports are adjustable at 1.5" intervals. 5" swivel casters (2 with brakes). Mail trays not included. Ships knocked down for freight savings - easy assembly