MAHLE PI24040DNSMX16 Replacement/Interchange Hydraulic Filter
  • Mfr # MF0436150
  • Zoro # G202496134
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
MF0436150
Country of Origin
Canada
Description
Filter Technical Specifications
Product Media: Glass
Micron Rating: 10
Seal Type: Viton
Height: 15.62in
OD Top: 3.07in
OD Bottom: 3.07in
ID Top: 1.60in