  • Mfr # 150AT10/800
  • Zoro # G111072726
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Number of Teeth - Timing Belts
80
Width - Timing Belts
150 mm
Core Cord
Zinked Steel
Pitch
10 mm
Temp. Range
-25 C to 80 C
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
150AT10/800
Country of Origin
Italy
Dimensions
Width - Timing Belts
150 mm
Outside Length
800 mm
Details
Number of Teeth - Timing Belts
80
Core Cord
Zinked Steel
Pitch
10 mm