  • Mfr # 2100-14MS-170
  • Zoro # G611087862
Key Features
Number of Teeth - Timing Belts
150
Width - Timing Belts
170 mm
Banded Belt
14MS
Pitch
14 mm
Temp. Range
to
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
2100-14MS-170
Country of Origin
Spain
Dimensions
Width - Timing Belts
170 mm
Outside Length
2100 mm
Details
Number of Teeth - Timing Belts
150
Banded Belt
14MS
Pitch
14 mm