  • Mfr # FGC3-187-020-025
  • Zoro # G3603042
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
FGC3-187-020-025
Description
0.1870" (3/16) Min Bore DIA x 0.0250" Projection x 0.1875" (3/16) Shank DIA x 2.00" (2) Overall Length x 0.0030" Radius - Carbide Face Grooving Right Hand