  • Mfr # FGC3-250-017-025
  • Zoro # G3602132
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
FGC3-250-017-025
Country of Origin
United States
Description
0.2500" (1/4) Min Bore DIA x 0.0250" Projection x 0.2500" (1/4) Shank DIA x 2.50" (2-1/2) Overall Length x 0.0030" Radius - Carbide Face Grooving Right Hand