  • Mfr # FGC3-375-062-075
  • Zoro # G3602257
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
FGC3-375-062-075
Description
0.3750" (3/8) Min Bore DIA x 0.0750" Projection x 0.3750" (3/8) Shank DIA x 2.50" (2-1/2) Overall Length x 0.0030" Radius - Carbide Face Grooving Right Hand