  • Mfr # FGC6-375-093-100
  • Zoro # G3602570
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
FGC6-375-093-100
Country of Origin
United States
Description
0.3750" (3/8) Min Bore DIA x 0.1000" Projection x 0.3750" (3/8) Shank DIA x 2.50" (2-1/2) Overall Length x 0.0060" Radius - Carbide Face Grooving Right Hand