  • Mfr # FGC6-375-118-150
  • Zoro # G3603666
/ea
Get a 10% off coupon
MFR #
FGC6-375-118-150
Description
0.3750" (3/8) Min Bore DIA x 0.1500" Projection x 0.3750" (3/8) Shank DIA x 2.50" (2-1/2) Overall Length x 0.0060" Radius - Carbide Face Grooving Right Hand