  • Mfr # FGC6-375-125-100X
  • Zoro # G3602622
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
MFR #
FGC6-375-125-100X
Description
0.3750" (3/8) Min Bore DIA x 0.1000" Projection x 0.3750" (3/8) Shank DIA x 2.50" (2-1/2) Overall Length x 0.0060" Radius - Carbide Face Grooving Right Hand, AlTiN Coated