  • Mfr # QFGF-250-025-050
  • Zoro # G3601539
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
QFGF-250-025-050
Description
0.2500" (1/4) Min Bore DIA x 0.750" (3/4) Max Bore Depth x 0.0250" Tooth Width x 0.0500" Projection x 0.2500" (1/4) Shank DIA x 2.00" (2) Overall Length x 0.0125" Radius - Carbide Quick Change - Face Grooving Full Radius Right Hand