  • Mfr # QFGF-375-062-075
  • Zoro # G3602266
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
MFR #
QFGF-375-062-075
Description
0.3750" (3/8) Min Bore DIA x 0.750" (3/4) Max Bore Depth x 0.0620" (1/16) Tooth Width x 0.0750" Projection x 0.3750" (3/8) Shank DIA x 2.00" (2) Overall Length x 0.0310" (1/32) Radius - Carbide Quick Change - Face Grooving Full Radius Right Hand