  • Mfr # QFGC3-187-062-100
  • Zoro # G3605879
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
QFGC3-187-062-100
Description
0.1870" (3/16) Min Bore DIA x 0.0620" (1/16) Tooth Width x 0.1000" Projection x 0.1875" (3/16) Shank DIA x 1.50" (1-1/2) Overall Length x 0.0030" Radius - carbide Quick Change - Face Grooving Right Hand