  • Mfr # QFGC3-250-078-100X
  • Zoro # G3603009
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
QFGC3-250-078-100X
Description
0.2500" (1/4) Min Bore DIA x 0.0780" (5/64) Tooth Width x 0.1000" Projection x 0.2500" (1/4) Shank DIA x 2.00" (2) Overall Length x 0.0030" Radius - carbide Quick Change - Face Grooving Right Hand, AlTiN Coated