  • Mfr # QFGC3-312-030-050X
  • Zoro # G3602281
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
QFGC3-312-030-050X
Description
0.3120" (5/16) Min Bore DIA x 0.0300" Tooth Width x 0.0500" Projection x 0.3125" (5/16) Shank DIA x 2.00" (2) Overall Length x 0.0030" Radius - carbide Quick Change - Face Grooving Right Hand, AlTiN Coated