  • Mfr # QFGC3-375-039-050
  • Zoro # G3601688
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
QFGC3-375-039-050
Description
0.3750" (3/8) Min Bore DIA x 0.0390" Tooth Width x 0.0500" Projection x 0.3750" (3/8) Shank DIA x 2.00" (2) Overall Length x 0.0030" Radius - carbide Quick Change - Face Grooving Right Hand