  • Mfr # QFGC6-375-093-100
  • Zoro # G3604110
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
MFR #
QFGC6-375-093-100
Description
0.3750" (3/8) Min Bore DIA x 0.0930" (3/32) Tooth Width x 0.1000" Projection x 0.3750" (3/8) Shank DIA x 2.00" (2) Overall Length x 0.0060" Radius - carbide Quick Change - Face Grooving Right Hand