  • Mfr # QFG-187-015-025
  • Zoro # G3601511
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
QFG-187-015-025
Country of Origin
United States
Description
0.1870" (3/16) Min Bore DIA x 0.500" (1/2) Max Bore Depth 0.0150" (1/64) Tooth Width 0.0250" Projection x 0.1875" (3/16) Shank DIA x 1.50" (1-1/2) Overall Length - Carbide Quick Change - Face Grooving Right Hand