  • Mfr # QFG-187-025-050X
  • Zoro # G3604880
/ea
Get a 10% off coupon
MFR #
QFG-187-025-050X
Description
0.1870" (3/16) Min Bore DIA x 0.500" (1/2) Max Bore Depth 0.0250" Tooth Width 0.0500" Projection x 0.1875" (3/16) Shank DIA x 1.50" (1-1/2) Overall Length - Carbide Quick Change - Face Grooving Right Hand, AlTiN Coated