  • Mfr # QFG-250-020-025
  • Zoro # G3605020
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
QFG-250-020-025
Description
0.2500" (1/4) Min Bore DIA x 0.750" (3/4) Max Bore Depth 0.0200" Tooth Width 0.0250" Projection x 0.2500" (1/4) Shank DIA x 2.00" (2) Overall Length - Carbide Quick Change - Face Grooving Right Hand