  • Mfr # QFG-312-050-075
  • Zoro # G3605118
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
QFG-312-050-075
Country of Origin
United States
Description
0.3120" (5/16) Min Bore DIA x 0.750" (3/4) Max Bore Depth 0.0500" Tooth Width 0.0750" Projection x 0.3125" (5/16) Shank DIA x 2.00" (2) Overall Length - Carbide Quick Change - Face Grooving Right Hand