  • Mfr # QFG-375-062-075X
  • Zoro # G3607209
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
QFG-375-062-075X
Description
0.3750" (3/8) Min Bore DIA x 0.750" (3/4) Max Bore Depth 0.0620" (1/16) Tooth Width 0.0750" Projection x 0.3750" (3/8) Shank DIA x 2.00" (2) Overall Length - Carbide Quick Change - Face Grooving Right Hand, AlTiN Coated