  • Mfr # QMRR-025-150-120X
  • Zoro # G501018617
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
QMRR-025-150-120X
Description
0.1200" Min Bore DIA x 0.150" Max Bore Depth x 0.0250" Tooth Width x 0.0400" Projection x 0.1875" (3/16) Shank DIA x 1.50" (1-1/2) Overall Length - Carbide Quick Change - Miniature Retaining Ring Grooving Right Hand, AlTiN Coated