  • Mfr # QRR-017-750-180
  • Zoro # G901018576
/ea
Get a 10% off coupon
MFR #
QRR-017-750-180
Description
0.1800" Min Bore DIA x 0.750" (3/4) Max Bore Depth x 0.0170" Tooth Width x 0.0300" Projection x 0.1875" (3/16) Shank DIA x 2.00" (2) Overall Length - Carbide Quick Change - Retaining Ring Grooving Right Hand