  • Mfr # QRR-020-150-120
  • Zoro # G401018984
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
QRR-020-150-120
Country of Origin
United States
Description
0.1200" Min Bore DIA x 0.150" Max Bore Depth x 0.0200" Tooth Width x 0.0300" Projection x 0.1875" (3/16) Shank DIA x 1.50" (1-1/2) Overall Length - Carbide Quick Change - Retaining Ring Grooving Right Hand