  • Mfr # QRR-030-150-120
  • Zoro # G801018553
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
QRR-030-150-120
Country of Origin
United States
Description
0.1200" Min Bore DIA x 0.150" Max Bore Depth x 0.0300" Tooth Width x 0.0300" Projection x 0.1875" (3/16) Shank DIA x 1.50" (1-1/2) Overall Length - Carbide Quick Change - Retaining Ring Grooving Right Hand