  • Mfr # QRR-030-500-310
  • Zoro # G701019810
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
QRR-030-500-310
Description
0.3100" Min Bore DIA x 0.500" (1/2) Max Bore Depth x 0.0300" Tooth Width x 0.1000" Projection x 0.3125" (5/16) Shank DIA x 2.00" (2) Overall Length - Carbide Quick Change - Retaining Ring Grooving Right Hand