  • Mfr # QRR-030-750-310X
  • Zoro # G201018924
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
QRR-030-750-310X
Description
0.3100" Min Bore DIA x 0.750" (3/4) Max Bore Depth x 0.0300" Tooth Width x 0.1000" Projection x 0.3125" (5/16) Shank DIA x 2.00" (2) Overall Length - Carbide Quick Change - Retaining Ring Grooving Right Hand, AlTiN Coated