  • Mfr # QRR-039-375-370X
  • Zoro # G601019583
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
QRR-039-375-370X
Description
0.3700" Min Bore DIA x 0.375" (3/8) Max Bore Depth x 0.0390" Tooth Width x 0.1000" Projection x 0.3750" (3/8) Shank DIA x 2.00" (2) Overall Length - Carbide Quick Change - Retaining Ring Grooving Right Hand, AlTiN Coated