  • Mfr # RR-017-375-187
  • Zoro # G401018588
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
RR-017-375-187
Description
0.1875" (3/16) Min Bore DIA x 0.375" (3/8) Max Bore Depth x 0.0170" Tooth Width x 0.0300" Projection x 0.1875" (3/16) Shank DIA x 2.00" (2) Overall Length - Carbide Retaining Ring Grooving Right Hand