  • Mfr # RR-017-625-187X
  • Zoro # G901018835
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
RR-017-625-187X
Description
0.1875" (3/16) Min Bore DIA x 0.625" (5/8) Max Bore Depth x 0.0170" Tooth Width x 0.0300" Projection x 0.1875" (3/16) Shank DIA x 2.00" (2) Overall Length - Carbide Retaining Ring Grooving Right Hand, AlTiN Coated