  • Mfr # RR-025-750-250
  • Zoro # G001020714
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
RR-025-750-250
Description
0.2500" (1/4) Min Bore DIA x 0.750" (3/4) Max Bore Depth x 0.0250" Tooth Width x 0.0500" Projection x 0.2500" (1/4) Shank DIA x 2.50" (2-1/2) Overall Length - Carbide Retaining Ring Grooving Right Hand