  • Mfr # RR-039-250-187
  • Zoro # G301019548
/ea
Get a 10% off coupon
MFR #
RR-039-250-187
Description
0.1875" (3/16) Min Bore DIA x 0.250" (1/4) Max Bore Depth x 0.0390" Tooth Width x 0.0300" Projection x 0.1875" (3/16) Shank DIA x 2.00" (2) Overall Length - Carbide Retaining Ring Grooving Right Hand