  • Mfr # RR-039-250-250
  • Zoro # G601020329
/ea
Get a 10% off coupon
MFR #
RR-039-250-250
Description
0.2500" (1/4) Min Bore DIA x 0.250" (1/4) Max Bore Depth x 0.0390" Tooth Width x 0.0500" Projection x 0.2500" (1/4) Shank DIA x 2.50" (2-1/2) Overall Length - Carbide Retaining Ring Grooving Right Hand