  • Mfr # RR-125-1750-500X
  • Zoro # G801019253
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
RR-125-1750-500X
Description
0.5000" (1/2) Min Bore DIA x 1.750" (1-3/4) Max Bore Depth x 0.1250" (1/8) Tooth Width x 0.1500" Projection x 0.5000" (1/2) Shank DIA x 3.00" (3) Overall Length - Carbide Retaining Ring Grooving Right Hand, AlTiN Coated