  • Mfr # RRC3-038-750-312
  • Zoro # G401018670
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
RRC3-038-750-312
Description
0.3125" (5/16) Min Bore DIA x 0.750" (3/4) Max Bore Depth x 0.0380" Tooth Width x 0.1000" Projection x 0.3125" (5/16) Shank DIA x 2.50" (2-1/2) Overall Length x 0.0030" Radius - Carbide Retaining Ring Grooving Right Hand