  • Mfr # FG-125-030-050
  • Zoro # G3605982
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
FG-125-030-050
Country of Origin
United States
Description
0.1250" (1/8) Min Bore DIA x 0.0300" Tooth Width x 0.0500" Projection x 0.1250" (1/8) Shank DIA x 1.50" (1-1/2) Overall Length - Carbide Face Grooving Right Hand