  • Mfr # FG-187-020-050
  • Zoro # G3608362
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
FG-187-020-050
Description
0.1870" (3/16) Min Bore DIA x 0.0200" Tooth Width x 0.0500" Projection x 0.1875" (3/16) Shank DIA x 2.00" (2) Overall Length - Carbide Face Grooving Right Hand