  • Mfr # FG-187-062-150X
  • Zoro # G3604740
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
FG-187-062-150X
Description
0.1870" (3/16) Min Bore DIA x 0.0620" (1/16) Tooth Width x 0.1500" Projection x 0.1875" (3/16) Shank DIA x 2.00" (2) Overall Length - Carbide Face Grooving Right Hand, AlTiN Coated