  • Mfr # FG-250-062-100
  • Zoro # G3602071
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
FG-250-062-100
Description
0.2500" (1/4) Min Bore DIA x 0.0620" (1/16) Tooth Width x 0.1000" Projection x 0.2500" (1/4) Shank DIA x 2.50" (2-1/2) Overall Length - Carbide Face Grooving Right Hand