  • Mfr # FG-312-062-100
  • Zoro # G3602850
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
FG-312-062-100
Description
0.3120" Min Bore DIA x 0.0620" (1/16) Tooth Width x 0.1000" Projection x 0.3125" (5/16) Shank DIA x 2.50" (2-1/2) Overall Length - Carbide Face Grooving Right Hand