  • Mfr # FG-312-093-150X
  • Zoro # G3603219
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
FG-312-093-150X
Description
0.3120" Min Bore DIA x 0.0930" (3/32) Tooth Width x 0.1500" Projection x 0.3125" (5/16) Shank DIA x 2.50" (2-1/2) Overall Length - Carbide Face Grooving Right Hand, AlTiN Coated