  • Mfr # FG-375-062-150
  • Zoro # G3605160
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
FG-375-062-150
Description
0.3750" (3/8) Min Bore DIA x 1.250" (1-1/4) Max Bore Depth x 0.0620" (1/16) Tooth Width x 0.1500" Projection x 0.3750" (3/8) Shank DIA x 2.50" (2-1/2) Overall Length - Carbide Face Grooving Right Hand