  • Mfr # FG-625-093X
  • Zoro # G3604646
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
FG-625-093X
Country of Origin
United States
Description
0.6250" (5/8) Min Bore DIA x 0.0930" (3/32) Tooth Width x 0.1000" Projection x 0.6250" (5/8) Shank DIA x 3.50" (3-1/2) Overall Length - Carbide Face Grooving Right Hand, AlTiN Coated