  • Mfr # MRR-020-250-120
  • Zoro # G301018657
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
MRR-020-250-120
Description
0.1200" Min Bore DIA x 0.250" (1/4) Max Bore Depth x 0.0200" Tooth Width x 0.0400" Projection x 0.1875" (3/16) Shank DIA x 2.00" (2) Overall Length - Carbide Standard-Miniature Retaining Ring Grooving Right Hand