  • Mfr # MRR-030-150-090
  • Zoro # G101018727
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
MRR-030-150-090
Description
0.0900" Min Bore DIA x 0.150" Max Bore Depth x 0.0300" Tooth Width x 0.0250" Projection x 0.1250" (1/8) Shank DIA x 1.50" (1-1/2) Overall Length - Carbide Standard-Miniature Retaining Ring Grooving Right Hand