  • Mfr # ITL-120750X
  • Zoro # G3606798
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
ITL-120750X
Description
0.1200" Min Bore DIA x 0.750" (3/4) Max Bore Depth x 0.0350" Tooth Width x 0.0300" Projection x 0.1875" (3/16) Shank DIA x 2.00" (2) Overall Length x 0.0020" Radius #32-56 - Carbide UN Thread Left Hand, AlTiN Coated