  • Zoro # G113767842
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
N198-150
Zoro #
G113767842
UPC #
Country of Origin
Taiwan, Province of China
Description
National Hardware V1976 Sash Lock, Brass, Solid Brass, Screw Mounting, Dimensions: 1.13 in L x 2.6 in W x 0.79 in H, Suitable for: Double-Hung Windows, Includes: Screws