  • Zoro # G015329254
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Zoro #
G015329254
UPC #
Country of Origin
Poland
Description
Header Nominal current: 6 A Rated voltage III/2: 160 V Number of positions: 2 Pitch: 2.54 mm Color: black Contact surface: Gold Mounting: Taped SMD/THT/THR components