  • Mfr # IR17X20X20,5-XL
  • Zoro # G812502461
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
IR17X20X20,5-XL
Country of Origin
Slovakia
Description
Needle Bearing Inner Ring; 17MM Bore; 20MM Outside Diameter; 20.5MM Width; No Self Aligning; No Separable; No Relubricatable